herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

09 cze
2017

PROGRAM SPOŁECZNIK - ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNE

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na konferencję dotyczącą Programu SPOŁECZNIK, która odbędzie się we wtorek 13 czerwca br. o godz 16.00 w sali sesyjnej nr 34 Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie.

Celem Programu jest finansowe wsparcie inicjatyw organizacji pozarządowych w realizacji pomysłów skierowanych do mieszkańców np. wydarzeń kulturalnych,, charytatywnych, sportowych, a także przygotowania małej infrastruktury. Na realizację projektów można pozyskać środki do 3 tysięcy złotych.

czytaj więcej


03 cze
2017

BURKINA FASO (SP WIDUCHOWA) Z BRĄZOWYM MEDALEM MINI-MUNDIALU

W piątek 2 czerwca na stadionie "Pogoni Szczecin" odbył sie Finał Turnieju Piłki Nożnej "MINI-MUNDIAL". W zmaganiach finałowych brały udział drużyny ze szkół podstawowych z Widuchowej i Krzywina. Po fantastycznch meczach rozgrywanych z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem przy gorącym dopingu kibiców ustalono wyniki końcowe. Na podium stanęła drużyna BURKINA FASO ze Szkoły Podstawowej w Widuchowej zdobywając brązowy medal oraz nagrodę specjalną od sponsora MK Bowling- Szczecin.Gratulujemy !!

Ogromne  Brawa dla Martyny, Ani, Dawida, Miłosza, Mateusza, Kuby, Igora i Brajana.

czytaj więcej


08 maj
2017

PRZEDSZKOLAKI Z WIZYTĄ U STRAŻAKÓW.

Dnia 5 maja br., wszystkie przedszkolaki wraz z nauczycielkami i opiekunkami odwiedziły Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Widuchowej. Liczna grupa Strażaków wraz z panem Komendantem Tadeuszem Gorącym oraz jedną druhną, przywitała nas bardzo serdecznie w Remizie Strażackiej.

czytaj więcej