herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

29 sty
2016

GALA ZAKOŃCZENIA TURNIEJU PIŁKI HALOWEJ - WIDUCHOWA LIGA 2016

W hali sportowej Zespołu Szkół w Widuchowwej w dniu 30 stycznia 2016 r.o godz. 14.00 odbyła się GALA ZAKOŃCZENIA Turnieju WIDUCHOWA LIGA 2016, w której wzięli udział wszyscy uczestnicy rozgrywek oraz zaproszeni goście:  drużyna Olimpii Szczecin, Oldboye Stali Stocznia i Amber Sport  oraz piłkarze Pogoń StarsGrzegorzem Matlakiem, Dariuszem Adamczukiem i Wojciechem Tomasiewiczem.

czytaj więcej


14 gru
2015

ANIMATOR ORLIKA KRZYWIN DARIUSZ SZYMOREK - WŚRÓD NAJLEPSZYCH ANIMATORÓW W POLSCE

Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej jak co roku wyłoniła  wyróżniających się Animatorów z całej Polski, którzy swoimi działaniami najbardziej przyczynili się do promocji idei sportu powszechnego na Orlikach. W gronie osób uhonorowanych tytułem Animator Roku znalazł się Dariusz Szymorek Animator sportu z Orlika w Krzywinie gmina WIDUCHOWA. W konkursie uczestniczyli Animatorki i Animatorzy, którzy w 2015 roku brali udział w edycji projektu „Animator – Moje Boisko Orlik 2012”.

czytaj więcej


05 paź
2015

RELACJA Z TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY WIDUCHOWA

W sobotę na hali sportowej Zespołu Szkół w Widuchowej odbył się TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY WIDUCHOWA. Organizatorem zawodów był Dariusz Szymorek z Widuchowej, animator Orlika z Krzywina. Atrakcją turnieju okazał pokaz profesjonalnej gry z tenisa stołowego przez dwóch czynnych zawodników Romana Kolina z Widuchowej i Pawła Zinczaka z Polic.

czytaj więcej