herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

27 lip
2021

RUSZA II. EDYCJA KONKURSU: TWOJA ULUBIONA TRASA ROWEROWA W WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIM

Po raz drugi wystartował konkurs pn. "Moja ulubiona traca rowerowa w województwie zachodniopomorskim". Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich entuzjastów wycieczek rowerowych, osób, które korzystają z tras i ścieżek rowerowych w celach sportowych i rekreacyjnych, a także dla wszystkich, którzy używają roweru jako środka lokomocji w drodze do pracy. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy podzielić się z innymi swoją ulubioną trasą rowerową. Szczegóły konkursu poniżej.

czytaj więcej


22 lip
2021

SPISOBUS W RAMACH NARODOWEGO SPISU POWSZECHNEGO LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2021

Gminne Biuro Spisowe w Widuchowej informuje, iż Urząd Statystyczny w Szczecinie planuje zorganizować w naszej gminie Mobilne Miejsca Spisowe oraz przeprowadzenie wywiadów bezpośrednich z zachowaniem reżimu sanitarnego. Spisobus w Gminie Widuchowa odwiedzi dwie miejscowości: ŻARCZYN i ŻELECHOWO.


 ŻADEN RESPONDENT SPISANY podczas tej akcji, NIE WYJDZIE Z PUSTYMI RĘKAMI!

Najlepsze prezenty dla respondentów, którzy przyjdą się spisać pierwsi. Mieszkańców Żarczyna i Żelechowa, chętnych do wzięcia udziału w spisie za pośrednictwem tzw. Spisobusa, prosimy o telefoniczne zgłoszenie się do Gminnego Biura Spisowego w Widuchowej tel. 91 41 67 255 wew. 35.

Zapisy przyjmowane będą do dnia 23 lipca 2021 r. do godziny 14:00

czytaj więcej