herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

11 wrz
2019

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT NA „ZAKUP FABRYCZNIE NOWYCH WOZÓW STRAŻACKICH DLA JEDNOSTEK OSP W WIDUCHOWEJ I KRZYWINIE”.

Zamawiający – OSP Krzywin zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu, prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego o wartości wyższej niż kwoty, określone w przepisach, wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy PZP na „Zakup fabrycznie nowych wozów strażackich dla jednostek OSP w Widuchowej i Krzywinie”.

Wszystkie informacje i dokumenty dotyczące niniejszego postępowania znajdują się pod linkiem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/255218

czytaj więcej


09 wrz
2019

KOMUNIKAT W SPRAWIE SZKOLENIA DLA ROLNIKÓW

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Gryfinie informuje o nieodpłatnym szkoleniu dla rolników dokonujących uboju na własny użytek poza rzeźnią (ubój przez właściciela lub osobę działającą na odpowiedzialność lub pod nadzorem właściciela). Szkolenie przeznaczone jest dla osób dokonujących uboju na użytek własny, w celu spełnienia wymagań określonych w art. 7 ust. 1 rozporządzenia Rady (WE) Nr 1099/2009 z dnia 24 września 2009 r. w sprawie ochrony zwierząt podczas ich uśmiercania.

Szkolenie odbędzie się w dniu 20 września 2019 roku o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Gryfinie, ul. Armii Krajowej 78, 74-100 Gryfino.

Do pobrania: Informacja o szkoleniu (pdf)

czytaj więcej