herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

W hali sportowej Zespołu Szkół w Widuchowwej w dniu 30 stycznia 2016 r.o godz. 14.00 odbyła się GALA ZAKOŃCZENIA Turnieju WIDUCHOWA LIGA 2016, w której wzięli udział wszyscy uczestnicy rozgrywek oraz zaproszeni goście:  drużyna Olimpii Szczecin, Oldboye Stali Stocznia i Amber Sport  oraz piłkarze Pogoń StarsGrzegorzem Matlakiem, Dariuszem Adamczukiem i Wojciechem Tomasiewiczem.

Podczas zakończenia Turnieju Widuchowa Liga 2016 rozegrano:
- Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldboyów
- Mecz pokazowy Portowcy Stars- Reprezentacja Widuchowa Liga Kobiet
- Mecz zawodniczek Olimpia Szczecin - Reprezentacja Kobiet Widuchowa

----------------------------------------------------------------------------------------

Po zakończeniu rozgrywek nastąpiła uroczystość ogłoszenia końcowych wyników Turnieju Piłki Halowej Widuchowa Liga 2016 oraz wręczenie pucharów i nagród indywidualnych.

 

Wolontariuszki Laura Kubicka i Monika Majewska

W czasie imprezy prowadzona była akcja zbierania funduszy na leczenie ciężko chorego 11 miesięcznego Piotrusia. Akcję przygotowała i poprowadził Samorząd Uczniowski Zespołu Szkól w Widuchowej, który już w piątek podczas szkolnej dyskoteki rozpoczął zbiórkę pieniędzy na kosztowne leczenie PIotrusia w Nowym Jorku  Nasi goście ze Szczecina postanowili poprzeć tę inicjatywę i przekazać Piotrusiowi zebraną kwotę pieniędzy. W imieniu piłkarzy pieniądze do puszki włożył Krzysztof Rutecki dziękując za zaproszenie do Widuchowej oraz za podjęcie tak wspaniałej inicjatywy.

 

To jeszcze nie koniec! Akcja będzie kontynuowana w lutym przez młodzież szkolną oraz grupę sympatykow Zumby. Każdy może dołączyć i pomóc Piotrusiowi: ZOBACZ JAK MOŻESZ POMÓC

Wpisany przez: Andrzej Stachura