herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

15 paź
2019

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE W RAMACH PROFILAKTYKI UZALEŻNIEŃ

Wójt Gminy Widuchowa, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Szkoła Podstawowa w Widuchowej mają przyjemność zaprosić wszystkich chętnych do wzięcia udziału w programie profilaktycznym, który zrealizowany będzie w formie spotkania z JACKIEM DEWÓDZKIM  - II wokalistą legendarnej grupy DŻEM. Spotkanie zatytułowane "Nałogi - droga donikąd" odbędzie się w dniu 23 października 2019 r. o godz 11.30 w Szkole Podstawowej w Widuchowej

.

Do pobrania - Plakat w wersji pdf

 

czytaj więcej


10 paź
2019

PODPISANIE UMOWY NA PLATFORMĘ WIDOKOWĄ W WIDUCHOWEJ

10 października 2019 r. o godzinie 11.00 w sali ślubów Urzędu Gminy Widuchowa, została uroczyście podpisana umowa pomiędzy Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie, a  Przedsiębiorstwem Budowlanym MHM PAECH Sp. z o.o. w ramach projektu  "Zrównoważona turystyka wodna w unikalnej Dolinie Dolnej Odry" na zadanie pn. „Budowa platformy widokowej w Widuchowej”. Umowę w towarzystwie gospodarza terenu Wójta Gminy Widuchowa Anny Kusy-Kłos i Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego Jarosława Rzepy podpisali w imieniu parków Dyrektor Ryszard Mićko, a z ramienia wykonawcy Prezes spółki Mirosław Paech. Zgodnie z umową platforma ma powstać w okresie 12 miesięcy od podpisania umowy czyli od dziś.
Przy okazji spotkania Dyrektor Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie podpisał umowę na pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru dla powyższego zadania, którą sprawował będzie Pan Leszek Konieczny.

czytaj więcej