herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

13 gru
2017

DIROW ZAPRASZA NA SPOTKANIE INFORMACYJNO – KONSULTACYJNE

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Dolnoodrzańska Inicjatywa Rozwoju Obszarów Wiejskich zaprasza na spotkanie informacyjno - konsultacyjne dotyczące zasad opracowania wniosków w ramach ogłoszonych naborów, które odbędzie się 20 grudnia 2017 r. o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu  Gminy Widuchowa, ul.Grunwaldzka 8.

czytaj więcej


11 gru
2017

PUNKT KONSULTACYJNY DLA PROJEKTU OCHRONY PRZECIWPOWODZIOWEJ W DORZECZU ODRY I WISŁY – ZADANIE 5.3

Sweco Consulting Sp. z o.o., jako Konsultant Zachodniopomorskiego Zarządu Melioracji I Urządzeń Wodnych w Szczecinie, realizujący Kontrakt: Projekt Ochrony Przeciwpowodziowej w Dorzeczu Odry i Wisły – Zadanie 5.3, informuje, że w dniu 20 grudnia 2017 w budynku Tawerny (OSiR) na Nabrzeżu Miejskim w Gryfinie otwarty będzie ogólnodostępny punkt konsultacyjny dla wszystkich zainteresowanych realizowanym Projektem, w którym to eksperci Konsultanta będą udzielać wszelkich niezbędnych informacji oraz przyjmować uwagi i sugestie w zakresie rozwiązań projektowych.

czytaj więcej


09 gru
2017

WARSZTATY OZDÓB BOŻONARODZENIOWYCH

„Magia Świąt Bożego Narodzenia” – na dobre zagościła w naszym przedszkolu. Dnia 8 grudnia 2017 r. w godzinach popołudniowych, w grupie „Pszczółek”, odbyły się warsztaty rodziców, którzy wykonywali ozdoby Bożonarodzeniowe, wzajemnie uczyli się wielu technik i sposobów tworzenia stroików, wianków i świeczników.

czytaj więcej