herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia 2018 r., a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Widuchowski Sztab WOŚP tradycyjnie powstał w Zespole Szkół w Widuchowej, gdzie organizatorki w osobach Pani Danuty Winnik, Pani Marioli Żaczek, Pani Magdaleny Sosińskiej i Pani Katarzyny Wierzchowskiej będą czuwały nad sprawnym przebiegiem 26. Finału WOŚP na terenie Gminy Widuchowa.

Już dziś dziękujemy za Państwa dotychczasowe zaangażowanie i jak co roku zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie przy organizacji kolejnego finału.

Organizatorki proszą o przynoszenie rzeczy, które w dniu 14 stycznia 2018 r. będą mogły wystawić na licytację lub zasilić nimi loterię fantową. Jeśli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć kawiarenkę w postaci słodkiego wypieku lub w jakiejkolwiek innej postaci wesprzeć WOŚP będzie nam niezmiernie miło.

W sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt ze sztabem 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy prze Zespole Szkół w Widuchowej.

W dniu finału nie może Nas tam zabraknąć!

Wspomóżmy szanse „najmniejszych niewinnych istot” poprzez pozyskanie środków na wsparcie dla podstawowych oddziałów neonatologicznych.

Wpisany przez: Mariusz Gralak