herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

13 maj
2023

20 ZAWODY NA ORIENTACJĘ „GRASSOR” - WIDUCHOWA 2-4 CZERWCA 2023 R.

Ogólnopolskie zawody na orientację odbędą się w pierwszy weekend czerwca w Widuchowej. Zawody mają charakter turystyczno-sportowy. Na trasie pieszej 50 km rozgrywany będzie Puchar Polski w Maratonach na Orientację, a na trasie 25 km oraz w Marszach na Orientację rozgrywany będzie Puchar Polski i Puchar Polski Młodzieży w MnO.  Szczegóły dostępne pod linkiem: http://grassor.pl/20.regulamin/
Zapraszamy!

czytaj więcej


10 maj
2023

DROGA NA POLESINY - LIST INTENCYJNY PODPISANY

10 maja 2023 r. w siedzibie Nadleśnictwa Chojna został podpisany list intencyjny dotyczący modernizacji odcinka drogi powiatowej ze środków Funduszu Leśnego. Do modernizacji wskazano odcinek o długości 2,4 km od Polesin do przejazdu kolejowego. Sygnatariuszami listu byli: Wojciech Konarski - Starosta Gryfiński, Henryk Kaczmar - Członek Zarządu Powiatu Gryfińskiego, Paweł Wróbel - Wójt Gminy Widuchowa oraz Sylwan Barcz - Nadleśniczy Nadleśnictwa Chojna.

czytaj więcej


10 maj
2023

UWAGA!!! AWARIA SIECI W WIDUCHOWEJ

EDIT !!! Z uwagi na zakres awarii brakiem wody może zostać objęta cała miejscowość Widuchowa.

Z uwagi na awaryjne przełączenie sieci wodociągowej dnia 11.05.2023 r. (czwartek) w Widuchowej w godzinach 8.00-15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody w związku z pracami przyłączeniowymi. Brak wody odczują ulice: Grunwaldzka 1-17, Podgórna, Na Skarpie, Robotnicza, Szkolna, Tatrzańska, Polna, Spokojna, Topolowa. Prace wykonuje firma zewnętrzna. Za utrudnienia przepraszamy.

czytaj więcej