herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

10 lis
2020

DARMOWE GRUPY WSPARCIA ONLINE

Fundacja ADRA Polska i należący do niej portal Grupawsparcia.pl wraz z partnerem akcji: Fundacją PZU serdecznie zapraszają mieszkańców województwa zachodniopomorskiego do udziału w grupach wsparcia online w celu zadbania o kondycję psychiczną i ogólne samopoczucie. Możliwe jest również przeprowadzenie indywidualnego poradnictwa i konsultacji psychologicznych.

Darmowe grupy wsparcia online

Grupy wsparcia online, do udziału w których zaprasza Fundacja ADRA Polska, portal GrupaWsparcia.pl i Fundacja PZU  są prowadzone przez ekspertów. Nabór do grupy wsparcia jest ciągły. Więcej informacji o naborze można znaleźć pod linkiem: https://grupawsparcia.pl/portal/grupy/11/grupa-wsparcia-dla-wszystkich/78

czytaj więcej


09 lis
2020

CHRYZANTEMOWY KRZYWIN

Koło Gospodyń Wiejskich Szafir z Krzywina złożyło wniosek o odbiór chryzantem od ogrodników objętych rządową pomocą. Dzięki zaangażowaniu wielu osób udało się przyozdobić całą miejscowość wzdłuż głównej drogi oraz teren przyszkolny i przykościelny. Rozdysponowano 1780 kwiatów!!! Część chryzantem KGW Szafir przekazało na rzecz Cmentarza Wojennego w Starych Łysogórkach.
To nie koniec odbierania kwiatów od ogrodników. Dziś do innych miejscowości zostanie dostarczone ponad 1500 sztuk, które staną się ozdobą w ich centralnych miejscach.

czytaj więcej