herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

2 października b.r. w Komendzie Powiatowej Policji w Gryfinie odbyła się premiera filmu profilaktycznego "HEJT". Film został zrealizowany na podstawie scenariusza, który zwyciężył w II edycji konkursu zorganizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Gryfinie, a skierowanego do wszystkich placówek dydaktycznych.
Zwycięski scenariusz napisała uczennica Szkoły Podstawowej w Krzywinie - Nikola Wojtasik, której serdecznie jeszcze raz gratulujemy. Należy tu nadmienić, że również w ubiegłym roku (w I edycji konkursu) zwycięski scenariusz napisała inna uczennica Szkoła Podstawowa w Krzywinie - Julia Prahl.
W premierze filmu udział wzięli: Starosta Gryfiński Wojciech Konarski, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gryfinie nadkom. Radosław Purtak, Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie asp. szt. Grzegorz Klimek, Wójt Gminy Widuchowa Anna Kusy-Kłos, a także przedstawiciel Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie asp. Ewelina Brzezińska, reżyser filmu Przemysław Kaweński, Wiceprezes Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego Łukasz Kamiński oraz aktorzy, którzy wzięli udział w filmie, uczniowie Szkoły w Krzywinie wraz ze swoimi nauczycielami.
Jeszcze raz gratulujemy i liczymy na kolejny sukces w kolejnej edycji konkursu.

Źródło zdjęć: http://gryfino.policja.gov.pl/

Wpisany przez: Mariusz Gralak