herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

26 cze
2023

POWITANIE LATA ZA NAMI

W niedzielne popołudnie 25 czerwca 2023 r. na widuchowskim nabrzeżu odbył się rodzinny festyn pn. „Powitanie Lata”. Podczas wydarzenia na scenie zaprezentowały się: Alicja Olschowsky Music, Kapela Podwórkowa "Rewir", Maryna Chadaś i Piotr Krzyżanowski, młodzież z Widuchowej: Julia i Lena Radke oraz Kornelia Wicher. Gościnnie wystąpili podopieczni z DPS w Nowym Czarnowie: Klaudia i Monika Szpilskie oraz Michał Dziewiński.

czytaj więcej


26 cze
2023

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W KRZYWIŃSKIEJ PODSTAWÓWCE

W piątek 23 czerwca 2023 r. w Szkole Podstawowej w Krzywinie odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego. Akademię rozpoczął przepiękny polonez w wykonaniu tegorocznych absolwentów, którego w pierwszej parze poprowadzili wychowawczyni klasy VIII Pani Maria Michalak wspólnie z dyrektorem szkoły - Piotrem Waydykiem.

czytaj więcej


22 cze
2023

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W KLASACH ZEROWYCH SP WIDUCHOWA

W czwartek 22 czerwca 2023 roku o godzinie 9.00 na dziedzińcu Szkoły Podstawowej w Widuchowej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas zerowych. Dzieci wraz z wychowawczyniami przedstawiły część artystyczną. Następnie głos zabrał Paweł Wróbel - Wójt Gminy Widuchowa oraz wicedyrektor Pani Marlena Błaż i zgodnie życzyli najmłodszym bezpiecznych i wesołych wakacji.
Na koniec pani wicedyrektor wręczyła zerówkowiczom dyplom ukończenia oddziału zerowego.

czytaj więcej