herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

11 lip
2018

BEZPŁATNE KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO

Bezpłatne kursy języka angielskiego i niemieckiego dla początkujących i średniozaawansowanych w 21 wybranych gminach Województwa Zachodniopomorskiego w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020

czytaj więcej


06 lip
2018

GOPS W WIDUCHOWEJ OSTRZEGA !!!

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Widuchowej OSTRZEGA !!!, aby osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz osoby prywatne zamieszkujące na terenie Gminy Widuchowa nie dokonywały żadnych wpłat firmie F.H. Cosinus Anna Urbańska z Zabrza.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej nie współpracuje z tą firmą.

czytaj więcej


19 sty
2018

KOMUNIKAT PKW - WYBORCO! SPRAWDŹ, CZY JESTEŚ W SPISIE WYBORCÓW

Przeprowadzałeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy? Zmieniałeś adres zamieszkania albo zameldowania? Upewnij się, że jesteś wpisany do rejestru wyborców tam, gdzie teraz mieszkasz!
Jeśli Twojego nazwiska nie ma w rejestrze wyborców, to nie będziesz mógł głosować w nadchodzących wyborach samorządowych.

Rejestr wyborców to lista osób z prawem do głosowania w danej gminie.
Jeżeli masz stałe zameldowanie, to znaczy, że Twoje nazwisko jest w rejestrze wyborców w gminie, w której jesteś zameldowany. Będziesz mógł oddać głos.
Jeśli jednak jesteś zameldowany na pobyt czasowy, albo w ogóle nie masz meldunku, to nie ma Cię w rejestrze wyborców i nie będziesz mógł głosować w wyborach.

Co masz zrobić?

Złóż wniosek o wpisanie do rejestru wyborców w gminie, w której mieszkasz. Sprawdź już dziś w swoim urzędzie gminy czy jesteś w rejestrze wyborców!


Więcej informacji na stronie www.pkw.gov.pl oraz na kanałach Państwowej Komisji Wyborczej i Krajowego Biura Wyborczego w serwisach społecznościowych.

czytaj więcej