herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

28 lis
2016

INFORMACJA KRUS-U W SPRAWIE UBEZPIECZENIA DLA ROLNIKÓW.

Prezes KRUS informuje, że każde dziecko poniżej 16, roku życia w rodzinie osób ubezpieczonych w pełnym zakresie w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ma zapewnione ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Gwarantuje je przez okres od 14.10.2016 r. do 13.10.2017 r. umowa pomiędzy Zarządem Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników, a Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A.

czytaj więcej


18 lis
2016

WÓJT ANNA KUSY-KŁOS LAUREATKĄ PLEBISCYTU GŁOSU SZCZECIŃSKIEGO

Dziś na łamach Głosu Szczecińskiego ogłoszono oficjalne wyniki Plebiscytu "Mała Ojczyzna  Duża Sprawa" edycji 2016.

Z przyjemnością informujemy, że laureatką plebiscytu i zdobywczynią 3. miejsca została Wójt Gminy Widuchowa  Anna Kusy-Kłos. Po raz kolejny Głos Szczeciński zorganizował  plebiscyt, którego celem było podsumowanie  dotychczasowych działań, wybranych dwa lata temu samorządów oraz wybór najskuteczniejszych włodarzy regionu szczecińskiego.
Plebiscyt trwał od 21.10.2016 r. do 18.11.2016 r., a glosowanie sms-owe zakończono 10 listopada o godz. 24.00. Oddając głos Za lub Przeciw kandydaturze wójta, burmistrza, prezydenta glosujący mieli sposobność wyrazić opinię o tym, jak działają obecne władze samorządowe i czy spełniają oczekiwania mieszkańcow. Tak znaczący wynik uzyskany w plebiscycie GS to ogromna satysakcja i wyróżnienie dla naszej gminy po dwóch latach od wyboru  nowych władz samorządowych. Cieszymy się z tego i gratulujemy Pani Wójt.

czytaj więcej