herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

Tegoroczny Jarmark Widuchowski odbędzie się w dniach 23 i 24 czerwca 2017 r. Serdecznie zapraszamy mieszkańców i miłych gości. Podczas "Wieczoru z Gwiazdami", który rozpocznie się w sobotę 24 czerwca o godz. 19.30 i potrwa do godz. 00.30 wystąpią dla Państwa Gwiazdy: DEFIS, AFTER PARTY i SHANTEL.

Podczas dwóch dni festynu w Widuchowej będzie rozbrzmiewała różnorodna muzyka, przy której bawić się może każdy niezależnie od wieku. Oprócz koncertu Gwiazd Wieczoru i występów artystycznych przygotowujemy dla Państwa moc niekonwencjonalnych i niezapomnianych atrakcji. Kolejny raz w piątek wieczorem i w sobotę przed południem organizujemy festyn rodzinny nad brzegiem naszej pięknej Odry. Serdecznie Zapraszamy!

Wyjątkowo atrakcyjnie zapowiada się sobotni  blok koncertowy, podczas którego wystąpią Gwiazdy Wieczoru. Czekają nas wyjątkowe i niezapomniane chwile oraz ogromne emocje, ale zanim spotkamy się na koncercie już teraz możemy posłuchać najbardziej znanych utworów naszych Gwiazd DEFIS, AFTER PARTY i SHANTEL.


 

DEFIS - JEDEN GEST

 


AFTER PARTY - BANANOWA AGNIESZKA

 


SHANTEL - MOŻE ZE MNĄ ZATAŃCZYSZ


Wpisany przez: Andrzej Stachura