herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

W związku z zakończeniem prac nad sporządzeniem projektu rozporządzenia w sprawie ustalenia warunków korzystania z wód zlewni Międzyodrze - Zalew Szczeciński - Wyspy Wolin i Uznam z projektem prognozy oddziaływania na środowisko Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie informuje, że w dniach od 10 sierpnia do 2 września 2016 r. przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne przedmiotowych dokumentów podczas spotkań, na które zaprasza chętnych.

Szczegółowe informacje wraz z dokumentacją sprawy znajdują się na stronie internetowej http://www.rzgw.szczecin.pl.

Zapraszamy również do udziału w spotkaniach konsultacyjnych, które odbędą się w następujących lokalizacjach i terminach:

-  Technopark Pomerania w Szczecinie,
ul. Cyfrowa 6, Szczecin
w dniu 18 sierpnia 2016 r. godz. 10:00 - 15:00

-  SPA Bagiński & Chabinka w Międzyzdrojach,
ul. Gryfa Pomorskiego 74, Międzyzdroje
w dniu 25 sierpnia 2016 r. godz. 10:00 - 15:00

-  Dworek w Wolinie,
ul. Zamkowa 23a, Wolin
w dniu 31 sierpnia 2016 r. godz. 10:00 - 15:00

Rejestracja uczestników spotkań w ww. terminach rozpoczynać się będzie o godz. 9.30.

Organizacją i przeprowadzeniem spotkań zajmuje się, na zlecenie RZGW w Szczecinie, firma „Pectore - Eco” Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach – szczegółowych informacji w tym zakresie udziela przedstawiciel firmy p. Małgorzata Burzanowska, tel. (32) 231-23-12, e-mail: malgorzata.burzanowska@pectore-eco.pl.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych problematyką gospodarowania zasobami wodnymi w zlewni Międzyodrze - Zalew Szczeciński - Wyspy Wolin i Uznam do udziału w konsultacjach i/lub spotkaniach.


OBWIESZCZENIE DYREKTORA RZGW

 

Wpisany przez: Andrzej Stachura