
8 lipca Sławosz Uznański-Wiśniewski połączył się na żywo z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie i rozmawiał z uczniami ze szkół podstawowych. Podczas spotkania astronauta odpowiadał na ich pytania prosto z europejskiego laboratorium Columbus na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS oraz przeprowadził zaproponowane przez nich eksperymenty .
Zapraszamy do obejrzenia nagrania z transmisji:
Link bezpośredni - Kanał YouTube: Transmisja z ISS - Spotkanie z polskim astronautą
Wpisany przez: Andrzej Stachura



















