herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

Po raz drugi wystartował konkurs pn. "Moja ulubiona traca rowerowa w województwie zachodniopomorskim". Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich entuzjastów wycieczek rowerowych, osób, które korzystają z tras i ścieżek rowerowych w celach sportowych i rekreacyjnych, a także dla wszystkich, którzy używają roweru jako środka lokomocji w drodze do pracy. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy podzielić się z innymi swoją ulubioną trasą rowerową. Szczegóły konkursu poniżej.

To już druga edycja konkursu rowerowego organizowanego przez serwis transportowy Clicktrans.
Pandemia wielu z nas zachęciła do eksplorowania najbliższej okolicy i poznawania uroków własnego regionu zamiast dalekich krajów. Podziel się ulubioną trasą rowerową odkrytą w regionie - może dzięki Tobie odkryją ją też inni.

PODSTWWOWE ZASADY UDZIAŁU W KONKURSIE
1.Do udziału zapraszamy mieszkańców woj. zachodniopomorskiego.
2.Stwórz pracę na temat „Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. zachodniopomorskim”, dołącz do niej zdjęcia i/lub wideo własnego autorstwa.
3.Prezentowana przez Ciebie trasa powinna znajdować się w większości w woj. zachodniopomorskim. Nie musi być oficjalnie wyznaczonym szlakiem rowerowym - liczymy na odkrycie również mniej znanych zakątków województwa.
4.Prześlij pracę wraz z wypełnionym i odręcznie podpisanym formularzem zgłoszeniowym na adres: konkurs@clicktrans.pl.
5.Oceniamy nie samą trasę, ale również atrakcyjność jej przedstawienia.

NA ZWYCIĘZCÓW CZEKAJA ATRAKCYJNE NAGRODY
I miejsce: 500 zł
II miejsce: 300 zł
III miejsce: 200 zł

Więcej informacji (w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy do pobrania) znajdziesz na stronie konkursu: https://clicktrans.pl/.../konkurs-rowerowy...

Zgłoszenia będą przyjmowane do 25 sierpnia 2021 roku!
Serdecznie zapraszamy!

Wpisany przez: Andrzej Stachura