herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

Informacje na dzień 16.01.2021r.

To początek naszej drogi do wolności. Oby była jak najkrótsza.
Zrobiliśmy, co do nas należało i co w naszej mocy aby przygotować się najlepiej i najdokładniej bez jakiejkolwiek zwłoki. Uruchomiliśmy maksymalną liczbę punków, aby proces był szybszy. Zaszczepimy wszystkich chętnych, a tempo i dotrzymanie terminów jest zależne tyko od dostaw, które zostaną przez nas wnikliwie sprawdzone.
Proszę się nie obawiać elektronicznej rejestracji.Osoby nie mogące jej zastosować zostaną przez nas wprowadzone. Kolejność szczepień jest określona przepisami prawa – nie stosujemy żadnych wyjątków.
25 stycznia 2021 r. zaczynamy szczepić seniorów, którzy ukończyli rocznikowo 80 lat.

WAŻNE

1. Zapisujemy się za pomocą infolinii 989, drogą elektroniczną lub w Przychodniach:
- Widuchowa tel. (91) 4167199,
- Krzywin tel. (91) 4167528.

Osoby potrzebujące pomocy w dowozie do Przychodni proszone są o zgłoszenie takiego faktu podczas rejestracji lub Urzędzie Gminy Widuchowa (91) 4167255.

2. Na szczepienie przychodzimy z wypełnionym kwestionariuszem wstępnego wywiadu przesiewowego. Tylko jeżeli na pierwszej stronie wszystkie odpowiedzi brzmią "NIE" szczepienie będzie możliwe.

Kwestionariusz można pobrać klikając w poniższy link:
kwestionariusz_szczepienia_z_oswiadczeniem

3. Proszę przyjść z własnym długopisem.
4. Proszę przygotować numer telefonu komórkowego do kontaktu. Jeżeli nie macie Państwo swojego numeru- podajcie kontakt do osoby najbliższej.
5. W Przychodniach obowiązuje reżim sanitarny. Prosimy o przychodzenie w środkach ochrony, na umówione godziny.

Szczepienie to procedura związana z czynnościami medycznymi i administracyjnymi, wymagająca czasu. Po szczepieniu będziecie Państwo, co najmniej 15 minut pod naszą obserwacją.

Pozdrawiam
Pełnomocnik Przychodni Rodzinnej
Monika Ponto

Wpisany przez: Mariusz Gralak