herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do rozpoczęcia projektu remontu Przychodni w Widuchowej. Dziękuję Panu Jerzemu Sołtysiakowi, Radzie Gminy, Widuchowa, Pracownikom Urzędu, Dyrektorowi Zakładu Gospodarki Komunalnej i wykonawcom licząc na dobrą współpracę. W tym roku obchodzimy jubileusz XX-lecia Przychodni Rodzinnych w Widuchowej i Krzywinie, jednakże czas mamy trudny i nasze plany świętowania z niespodziankami, konkursami i prezentami dla pacjentów pokrzyżowała pandemia. Remont budynku jest jednak dobrą nowiną i powodem do wspólnej radości.

Szeroki zakres prac wymaga tymczasowego zamknięcia Przychodni przy ul. Tatrzańskiej 13 na okres od 03.08.2020 do 24.08.2020. Obowiązki Widuchowej przejmuje Oddział w Krzywinie, gdzie wydłużamy czas pracy i będą Państwo mogli korzystać z usług naszego pełnego Zespołu zarówno w formie telemedycyny jak i osobistej od godziny 8.00 do 17.00, w tym przyjęcia lekarza rodzinnego od 8.30 do 16.30. Jestem przekonana, że Przychodnia w Widuchowej po remoncie stanie się dla wszystkich, a szczególnie dla naszych najmłodszych pacjentów oraz osób starszych, przewlekle chorych, których mamy bardzo wielu pod opieką, miejscem bezpiecznym, przyjaznym i wygodnym.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług i śledzenia strony internetowej www.przychodnienasze.pl gdzie zdamy sprawę z realizacji projektu.

Proszę również Państwa o to, by wciąż przestrzegać zasad dystansu społecznego, noszenia maseczek oraz dezynfekcji, gdyż przed nami niewątpliwie trudna jesień i chcemy możliwie bezpiecznie w nią wejść, a liczba zakażeń wciąż rośnie. Im więcej mamy wolności, tym większa spoczywa na nas odpowiedzialność o wspólne dobro.Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce w pięknych, odnowionych wnętrzach.

Monika Ponto
Pełnomocnik Przychodni Rodzinnej

Wpisany przez: Mariusz Gralak