Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami informujemy wszystkich zainteresowanych, że od jutra tj.19 marca 2020 r. firma ARGOS uruchamia linię regularną dla wszystkich mieszkańców na trasie Gryfino – Pacholęta – Gryfino.
Połączenie autobusowe obejmowało będzie swoim zasięgiem miejscowości: Gryfino, Pniewo, Nowe Czarnowo, Pastuszka, Krzypnica, Marwice, Pacholęta, Steklno, Gajki.
Poniżej przedstawiamy rozkład jazdy.
Przystanki |
Kurs 1 |
Kurs 2 |
Gryfino Chrobrego-pl. Ks Barnima |
06:45 |
15:45 |
Pniewo II ul. Gryfińska |
06:53 |
15:51 |
Nowe Czarnowo skrzyż. |
06:57 |
15:57 |
Gajki skrzyż. |
07:00 |
15:58 |
Steklno |
07:05 |
16:03 |
Czarnówko |
07:10 |
16:10 |
Pacholęta |
07:14 |
16:13 |
Marwice |
07:20 |
16:18 |
Krzypnica |
07:25 |
16:22 |
Pastuszka |
07:26 |
16:26 |
Autobus będzie kursował w dni nauki szkolnej, również w obecnej sytuacji gdy zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w placówkach oświatowych są zawieszone.
Wpisany przez: Mariusz Gralak