herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

11 sty
2021

PUNKT OBSŁUGI W SPRAWIE OPŁAT ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI.

Drodzy mieszkańcy w związku z obowiązkiem złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na rok 2021, dla Państwa wygody oraz bezpieczeństwa uruchomiliśmy punkt obsługi w sprawie informacji oraz składania deklaracji dotyczącej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, który znajduje się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy (wejście z tyłu budynku).
Prosimy o wcześniejsze uzupełnianie danych osobowych na deklaracji.
Ponadto od czwartku 14.01.2021 będą odbywały się dyżury w miejscowościach, w których są świetlice wiejskie. Podczas dyżurów w swojej miejscowości można również złożyć deklarację.

= = = Harmonogram dyżurów = = =

Przypominamy, że obowiązują zasady bezpieczeństwa i prosimy o ich przestrzeganie (dezynfekcja rąk, zasłanianie ust i nosa, dystans społeczny i nie więcej niż 3 osoby w pomieszczeniu).

czytaj więcej


28 gru
2020

NOWY ROK - NOWA DEKLARACJA

Drodzy mieszkańcy przypominamy o obowiązku złożenia deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na rok 2021.
Druk deklaracji można odebrać w Urzędzie Gminy Widuchowa, u Sołtysów lub pobrać ze strony internetowej.

= = = Druk deklaracji do pobrania = = =

Deklaracje należy złożyć do 10 lutego w skrzynce podawczej w holu Urzędu Gminy, przesłać pocztą lub poprzez ePUAP, albo dostarczyć urzędnikowi w trakcie dyżurów w świetlicach wiejskich.

= = Harmonogram dyżurów w świetlicach wiejskich = =

Wszystkie informacje dostępne są na stronie www.widuchowa.pl/odpady lub pod numerem telefonu : 91 4167255 wew.28

czytaj więcej