herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

12 paź
2018

ROLNIKU – UPRAWIAJ KONOPIE PRZEMYSŁOWE NA TERENIE SWOJEJ GMINY

Jesteśmy grupą osób, która tematem konopi zajmuje się już od ładnych paru lat i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rolników i nowoczesnemu podejściu do tematu chcemy zawiązywać współpracę z osobami, które chciałyby podjąć się uprawy w 2019 roku na swej ziemi konopi przemysłowych (Cannabis Sativa L) tzn. zawierające mniej niż 0,2% substancji psychoaktywnych o okresie wegetacji dostosowanym do polskich warunków klimatyczno- glebowych, które przy zastosowaniu prawidłowej agrotechniki, zapewniają uzyskanie wysokich i stabilnych plonów przy niewielkim nakładzie pracy oraz czasu.

czytaj więcej


02 paź
2018

INFORMACJA W SPRAWIE LINII KOMUNIKACYJNEJ CZARNÓWKO - MARWICE - GRYFINO

INFORMACJA

Uprzejmie informujemy, że od dnia 03 października 2018 r. mieszkańcy korzystający w godzinach porannych z linii autobusowej Czarnówko - Marwice - Gryfino proszeni są o korzystanie z transportu w ramach przewozów szkolnych.

W celu dalszej podróży prosimy o przesiadanie się na przystanku w m. Dębogóra do autobusów w ramach transportu publicznego.

 

czytaj więcej


16 sie
2018

ZAJĘCIA REHABILITACYJNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - OGŁOSZENIE O NABORZE BENEFICJENTÓW

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych MOST ogłasza nabór beneficjentów do projektu pn. „Poprawa stanu sprawności fizycznej poprzez organizację zajęć rehabilitacyjnych 2018”.
Adresatami projektu są dzieci i młodzież w różnym stopniu niepełnosprawności z terenu powiatu gryfińskiego oraz ich rodzice.

Liczba miejsc jest ograniczona- decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia do projektu prosimy kierować na adres:
Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych MOST
74-105 Nowe Czarnowo

Osoba do kontaktu: Wioletta Pakulska tel.: 506-081-642
Termin składania zgłoszeń 16.08.2018r. do 22.08.2018r.

czytaj więcej