herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

03 maj
2016

UROCZYSTOŚĆ 3 MAJA W GMINNYM PRZEDSZKOLU W WIDUCHOWEJ

Święto Narodowe Trzeciego Maja jest świętem państwowym, obchodzonym na pamiątkę uchwalenia Konstytucji 3 Maja w 1791 roku. Święto jest okazją do rozmowy o patriotyzmie, o znaczeniu ojczyzny w naszym życiu i symbolach narodowych, a także rozwijaniu poczucia przynależności narodowej.

czytaj więcej


28 kwi
2016

INFORMACJA O TERMINACH POSIEDZEŃ KOMISJI RADY GMINY WIDUCHOWA

1. W dniu 12 maja 2016 r. o godz.9.00 w Urzędzie Gminy Widuchowa ul. Grunwaldzka 8 (sala konferencyjna) odbędzie się posiedzenie Komisji Finansów i Gospodarki.
2. W dniu 13 maja 2016 r. o godz.11.00 w Urzędzie Gminy Widuchowa ul. Grunwaldzka 8 (sala konferencyjna) odbędzie się posiedzenie Komisji Samorządu i Oświaty.

Tematyka:
Opiniowanie projektów uchwał na XII Sesję Rady Gminy Widuchowa.

czytaj więcej


22 kwi
2016

„ŚWIĘTO ZIEMI” W GMINNYM PRZEDSZKOLU W WIDUCHOWEJ

22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi i w naszym Przedszkolu w Widuchowej również włączyliśmy się do świętowania z tej okazji. Wszyscy ludzie - przyjaciele Ziemi- robią coś, aby Ziemia stała się piękniejsza, zdrowsza i bezpieczniejsza dla wszystkich.

czytaj więcej


17 kwi
2016

WYJĄTKOWA NOC Z GWIAZDAMI PODCZAS XX JUBILEUSZOWEGO JARMARKU WIDUCHOWSKIEGO

      Tegoroczny XX Jubileuszowy Jarmark Widuchowski odbędzie się w dniach 24 i 25 czerwca 2016 r. Już dziś zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy i gości na prawdziwą muzyczną ucztę i niezapomnianą

WIDUCHOWSKĄ NOC Z GWIAZDAMI.


Na scenie w parku zagrają dla Państwa wyjątkowi goście: topowa grupa polskiej sceny dance - zespół WEEKEND z Radkiem Liszewskim oraz międzynarodowa gwiazda - Mario Bischin. Jak co roku przygotujemy dla wszystkich uczestników masę atrakcji. W tym roku z okazji jubileuszu XX-lecia imprezy świętować będziemy już od 24 czerwca. W piątek zapraszamy na wieczorną, świętojańską część imprezy nad Odrą, w sobotę przed południem na festyn rodzinny na nabrzeżu, a na główną część jarmarkową zapraszamy do parku przy scenie.

Każdy znajdzie coś dla siebie, przygotowujemy atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Proszę rezerwować czas na wyjątkowy WEEKEND w Widuchowej. Zapraszamy!!

czytaj więcej