herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

08 gru
2015

ŚWIĘTY MIKOŁAJ Z "FANTAZJĄ" W PACHOLĘTACH

W sobotę 5 grudnia dzieci w Pacholętach odwiedził Święty Mikołaj. Z inicjatywy Sołtysa oraz Rady Sołeckiej przygotowano poczęstunek, a zaproszone Panie z Centrum Zabaw dla Dzieci „Fantazja” w Gryfinie, w oczekiwaniu na przybycie Świętego Mikołaja, bawiły dzieci, organizując gry, konkursy oraz liczne zabawy, które sprawiły niezwykłą radość zgromadzonym dzieciom.

czytaj więcej


08 gru
2015

OŚRODEK HIPOTERAPII I REHABILITACJI DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH W STOBNIE

Rodzice Dzieci z Autyzmem, Zespołem Aspergera oraz Zespołem Downa

Coraz częściej do kompleksowej rehabilitacji w Ośrodku dołączają się osoby z Autyzmem, z jego spectrum oraz zespołem Aspergera. Pogłębienie wiedzy na temat trudności z jakimi się borykają same osoby z autyzmem i ich rodziny pozwoliło nam na zrozumienie ich potrzeb i konieczność wprowadzenia ukierunkowanej dla nich terapii.

czytaj więcej


04 gru
2015

KASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO INFORMUJE I OSTRZEGA

W związku z docierającymi do nas informacjami o wizytach osób podających się za pracowników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, sprawdzających dokument tożsamości oraz przekaz potwierdzający wysokość otrzymanego świadczenia KRUS, chcemy ostrzec przed takimi wizytami w domach naszych świadczeniobiorców, w szczególności osoby starsze.

czytaj więcej