herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

24 maj
2017

RELACJA Z LOSOWANIA DRUŻYN NA PIĄTKOWY MINI MUNDIAL

24 maja o godz. 11.45 w hali sportowej Zespołu Szkół w Widuchowej przeprowadzone zostało losowanie państw, które przypadną poszczególnym drużynom „mundialowym” z naszych szkół.
Uroczystego losowania dokonał Sekretarz Gminy – Andrzej Stachura .

czytaj więcej


22 maj
2017

ELIMINACJE TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ MINI MUNDIAL 2017 JUŻ 26 MAJA

Zapraszamy miłośników piłki nożnej na kolejną 8. edycję turnieju piłkarskiego uczniów szkół podstawowych MINI MUNDIAL 2017 organizowanego przez Stowarzyszenie Sports Academy przy współudziale Gminy Widuchowa i pod patronatem Pani Wójt Anny Kusy-Kłos.

Eliminacje gminne w Widuchowej odbędą się na boisku ORLIK przy Zespole Szkół w piątek 26 maja 2017 r. w godz. 9.00-16.30. W rozgrywkach wezmą udział dziewczęta i chłopcy z klas III-VI ze szkół podstawowych w Krzywinie i Widuchowej oraz młodzi zawodnicy z Gartz. W tym roku do rozgrywek zgłosiły się gminy: Dobra, Gryfino, Kołbaskowo, Kalisz Pomorski, Nowe Warpno, Nowogard, Wolin i Widuchowa. Finał 2 czerwca jak zwykle w Szczecinie na stadionie Pogoni im. Floriana Krygiera.

ZAPRASZAMY  26 MAJA -   ORLIK WIDUCHOWA godz. 9.00

czytaj więcej


22 maj
2017

VIII GRYFIŃSKIE DYKTANDO O TYTUŁ „GRYFIŃSKIEGO MISTRZA ORTOGRAFII”

W dniu 2.06.2017, gryfińska Biblioteka Publiczna, Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie, przy współpracy Uniwersytetu Szczecińskiego oraz sponsorów, po raz siódmy będą poszukiwać osoby, która najlepiej napisze dyktando z języka polskiego. Dla trzech zwycięzców oraz osób, które znajdą się w pierwszej dziesiątce, przewidziano atrakcyjne nagrody. Uczestnikiem dyktanda mogą być zarówno dorośli, młodzież szkolna oraz dzieci.

czytaj więcej


18 maj
2017

REJESTRACJA W CEIDG WRAZ ZE ZGŁOSZENIEM DO ZUS

Od 20 maja 2017 r. podczas rejestracji firmy w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej możliwe będzie jednoczesne zgłoszenie się do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego, zmienić dane albo wyrejestrować się z ubezpieczeń w ZUS.

 

czytaj więcej